CAMWON MHD-VNA1K500 Dome Full Color Night Vision κάμερα HD 5Mpixels 3in1 2.8mm Λευκή
-60 %
κλικ στην εικόνα για μεγέθυνση
  • Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
  • Κατασκευαστής: Camwon
  • Κωδικός: 1805000
Καλάθι
Χαρακτηριστικά:
  • 1/2.7" F37 + XM330 CMOS Sensor, High Definition 2Mpixels
  • Ανάλυση High Definition 5Mpixels:( AHD/TVI 2.0MP, CVI 2.0MP Output )
  • Φακός fixed 2,8mm
  • With IR-CUT, DWDR,DNR, UTC
  • DC12V±10%, 500mA
  • Διαστάσεις:¢94 x 69(H) mm
  • Πλαστική Στεγανότητα IP20
  • Εύκολη τοποθέτηση και για τοίχο και για οροφή
  • Δεν περιλαμβάνεται τροφοδοτικό
Specifications
Model NO. MHD-VNA1K500
Video Output Mode AHD/ TVI/ CVI
Camera
Image Sensor K03
Image Resolution 5MP
Effective Pixels  5.0MP, 2560*1920
TV System PAL/NTSC
Electronic Shutter 1/25s~1/50,000s , 1/30s~1/60,000s
S/N Ratio   ≥50dB
Scanning System Progressive Scan
Lens
Focus Length Board Lens 2.8 mm
Focus Control Fixed Lens
Lens Type Fixed Lens
Pixels 5M Pixels
Night Vision
Infrared LED Warm White(4000K)
Infrared Distance 20
IR Status Under 10 Lux by CDS
IR Power On CDS Auto Control
Camera Features
Day/Night Auto (ICR) / Color / B&W
White Balance Auto
Gain Control Auto
Noise Reduction DNR
WDR  DWDR
OSD Support YES
UTC NO
General
Waterproof NO
Bracket NO
Dual Voltage NO
IR Cut Filter NO
Heater Optional
Operation Temperature -10℃ ~ +50℃ RH95% Max
Storage Temperature -20℃ ~ +60℃ RH95% Max
Power Source DC12V±10%, 500mA